Új menetrendi év kezdődik december 11-én a vasúton, a változások között szerepel, hogy Szombathely és Szentgotthárd között sűrűbben járnak majd a vonatok. A vasi megyeszékhely és Pécs között is emelik a járatszámot: a Corvinus nemzetközi gyorsvonattal együtt összesen négy pár gyorsvonat közlekedik. Szombathely és Bük között úgynevezett betétjáratok indulnak, amelyek Szombathely, Salköveskút-Vassurány, Acsád és Bük állomásokon állnak meg. Az új menetrend életbe lépésével az utasok igényeihez jobban illeszkedő módosítások is lesznek: január elsejétől például a vonatokon nem lehet dohányozni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!