Az én városom Szombathely

„Az én városom Szombathely” – holnap díjkiosztó gála a Savaria Moziban. December 10-én 10 órakor az Agora Filmszínház aulájában rendezik meg a Savaria TISZK rajzpályázatának díjkiosztó gálaműsorát. A mi leszek, ha nagy leszek témában az általános és középiskolás gyerekek azt mutatták meg, milyen kép él bennük az előttük álló munkalehetőségekről. Az én városom szombathely témakörben a fiatalok festmények, rajzok, leírások formájában a szülővárosukhoz fűződő gondolatokat jelenítették meg. A legjobb művekből könyv készült, melyet ugyancsak a holnapi napon mutatnak be és meg is vásárolható. Az alkotásokra egyébként lesz lehetőség licitálni is, a bevételt a Markusovszky Kórház gyermekosztályának ajánlják fel - tájékoztatott Bálint András, a Savaria TISZK ügyvezető igazgatója.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek