Megújult a sárvári hivatal

Korszerűsödött a sárvári polgármesteri hivatal. Jövő héten kedden avatják fel a sárvári polgármesteri hivatal fűtési és elektronikus hálózatának korszerűsítését, amelyre a város közel 50 millió forintos uniós támogatást kapott. A beruházás alapvető célja az volt, hogy a kialakított új fűtési- és energetikai rendszer a növekvő árak mellett is gazdaságos legyen. Az egyre nagyobb teljesítményű és energiaigényű eszközök működtetését a korábbi rendszer már nem bírta, és az e-közigazgatás további fejlődését is akadályozta. Az önkormányzat célja a projekt megvalósításával az volt, hogy az ügyintézéshez szükséges elektronikai berendezések villamos energia ellátása biztosított legyen, az e-közigazgatás fejlesztését az elektromos hálózat elégtelensége ne akadályozza, az épület hőtechnikai paraméterei javuljanak, valamint a fűtés energiahatékonysága növekedjen.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek