Elkészült az új autóbusz állomás Körmenden

Több mint 137 millió forintos beruházást követően befejeződött az autóbusz állomás építése Körmenden, december végéig felszerelik az utas-tájékoztató rendszert is, a létesítményt pedig várhatóan január közepén veheti birtokba - mondta el az MTI érdeklődésére Hauser Miklós, a GYSEV Zrt. projektmenedzsere. A beruházás összegéből 105 millió forint európai uniós támogatásból származott, a projekt önrészét pedig a GYSEV fizette, amely a Vasi Volán Zrt-vel közös konzorciummal indult a Nyugat-dunántúli Regionális Operatív Program keretében meghirdetett pályázaton. A GYSEV vasúttársaságé volt az a terület, ahol 4250 négyzetméteren megépült a 10 autóbuszállást magában foglaló autóbusz állomás a körmendi vasútállomás szomszédságában. A GYSEV saját, 23 millió forintos beruházásában egy 113 négyzetméter alapterületű üzemi épületet is készít a Vasi Volán számára.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek