640 milliós hiány Szentgotthárdon

640 millió Ft-os hiányt kell kezelnie Szentgotthárdnak 2012-ben. Első körben tárgyalták Szentgotthárd jövő évi költségvetési koncepcióját. Több költségcsökkentő és bevételnövelő intézkedésről dönthetnek a közeljövőben. Az önkormányzati intézmények költségvetéséből 52,5 millió Ft csökkentést irányoztak elő. A tűzkárosultak megsegítése kapcsán döntöttek, hogy minden érintett egyforma mértékben részesül az elkülönített számlán összegyűlt 456 ezer Ft-nyi támogatásból. Módosították a fizetőparkolókról szóló rendeletet. Január 1-jétől szombatonként nem kell fizetni a parkolásért. A díjakat az infláció mértékével emelik.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek