Az egyelőre veszteséges Opel 2016-tól évente 1 milliárd euró nyereséget szeretne elérni, egyebek mellett több tucat új modell bevezetése és az amerikai anyavállalattal folytatott együttműködés javítása révén – értesült az MTI. A General Motors európai leányvállalata a január-szeptemberi időszakot 580 millió euró mínusszal zárta, a Magyarországon motorgyárat működtető társaság 2000 óta veszteséges. Karl-Friedrich Stracke, az Opel igazgatótanácsi elnöke a Handelsblatt című német lapnak kijelentette: a vállalat célja 2016-tól évi 1 milliárd euró nyereség és az európai piacon 8,5 százalékos részesedés elérése. A szentgotthárdi gyárát 500 millió eurós beruházással fejlesztő cég 2014-ig 30 új modellt tervez bevezetni, és jobban ki akarja használni a GM-Opel összefonódásban rejlő lehetőségeket, a többi között a fékberendezések és az ülések gyártásában.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!