A Nyugat-dunántúli Regionális Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás a szelektív hulladékgyűjtés fejlesztéséről tart lakossági fórumot ma délután 17 órától Kőszegen a Jurisics Miklós Gimnázium dísztermében. A fórumon a kistérségi települések polgármesterei és a projektmenedzsment szervezet tagjai részvételével tájékoztatást adnak a 127 Vas megyei település összefogásával, az Új Széchenyi terv támogatásával megvalósuló projektről. A lakossági tájékoztatón megismerkedhetnek a hulladékudvarok működésével, azt is megtudhatják, hogy mit lehet ezekről a helyekről ingyenesen elvinni, illetve azt is, hogy mi lesz a szelektíven gyűjtött csomagolási hulladékkal.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!