Csütörtökön délután Szombathelyen egy helyi lakos Suzuki típusú személygépkocsival a Szily János utcai székesegyház előtti parkolóból kanyarodott ki, balra a Petőfi Sándor utca irányába. Közben gépkocsija elejével elütötte a kijelölt átkelőhelyen áthaladó két gyalogost. A helyszínről a mentők a gyalogosokat a Vas megyei Markusovszky kórházba szállították. Az ügyeletes orvos elsődleges megállapítása szerint mindkét gyalogos 8 napon túl gyógyuló, súlyos sérülést szenvedett. Az ügyben büntetőeljárás indult. (orrás: alon.hu)
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!