A szombathelyi Városi Diákönkormányzat sok éves karácsonyi hagyományt kíván feleleveníteni, közös kóruséneklésre invitálta a város általános és középiskolásait az adventi készülődés jegyében. December 16-án Pénteken 12:00 órakor a Fő téri nagyszínpad előtt a helyi iskolák énekkarosai énekelnek közösen, egyfajta városi kórust alkotva. Az ünnepi készülődés idején méltó helyszínen, a Fő téren szólalnak meg a klasszikus karácsonyi dalok több száz diák előadásában a déli harangszót követően. A rendezvényre szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!