A kezdeti nehézségek után az egyik legszebb és legeredményesebb évet zárja a vasi város – értékelte a 2011-es esztendőt Kovács Tilda polgármester. A városfejlesztési programok megvalósításának többségére pályázati forrásokat vont be a város. A legnagyobbnak számító szennyvíz beruházás 1, 2 milliárd forintba, a városrehabilitáció befejező szaka 500 millió forintba került. A Tretter-ház felújítására 55 milliót költöttek, míg a Szentkút felújítása helyi összefogásból valósult meg, 5 millió forint gyűlt össze a felajánlásokból. Az év eleji hiány után összességében pozitív mérleggel zár a költségvetés – foglalta össze a polgármester.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!