A Flextronics ösztönözni kívánja a jövő mérnökeit

A Flextronics ösztönözni kívánja a jövő mérnökeit, ezért versenyt hirdetett. Az „EnterFlex” egy olyan, há­romfordulós tehetségkutató program, amelynek keretén belül a magyar felsőoktatási intézményeken tanuló diákok előre megadott vagy szabadon választott számítástechnikai témakörökben, különböző pro­jektmunkákkal jelentkezhettek egyénileg vagy csoportosan. Lang János, a Flextronics számítástechnikai üzletágának ügyvezető igazgatója, elmondta, hogy elektronikai gyártási szol­gáltatóként cégük a műszaki és technikai megoldások élén jár. Innovatív fejlesztéseikhez kreatív gondolkodókra és erős műszaki felsőoktatásra van szükség ebben a régióban is, ezért hozták létre a versenyt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek