Előreláthatólag a Magyar Kosárlabdázók Szövetségének (MKOSZ) január 6-i elnökségi ülésén dől majd el, kik irányíthatják a jövőben a férfi és női válogatottakat. A Magyar Nemzet című lapnak nyilatkozva Sterbenz Tamás főtitkár elmondta, hogy a nőknél három, míg a férfiaknál nyolc pályázó van, s róluk az általa vezetett szakmai bizottság elküldte jelentését az elnökségnek. A főtitkár a kapitányválasztás időpontjával kapcsolatban megjegyezte, hogy az elnökség tagjai rendkívül elfoglaltak, van közöttük országgyűlési képviselő is, így ebben az évben már lehetetlen volt olyan időpontot találni, amely mindenkinek megfelelt volna, ezért marad a döntés január elejére.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!