Átutazta az országot egy társaság, hogy a rászorulóknak ajándékokat vigyenek – számolt be a tv2. Mosonmagyaróvárról a szabolcsi Fábiánházára vittek adományokat, az óvodásoknak és iskolásoknak játékokat, az időseknek pedig kézi készítésű csigatésztát. A felnőttek ajándékát egy idősek klubja adta. Egy sárvári biztonsági cég vezetője szervezte meg az ajándékozást, és barátai is segítettek. Baranyai József, a Sárvár Security Service vezetője elmondta, hogy mindenképp segíteni akartak az ott élő, és rászoruló embereknek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!