Az idei karácsony az első, hogy a megújult répcelaki Fő teret karácsonyi díszbe öltöztették. A Bartók Béla utcában és az Úttörő utcában egységesen 14 sárga fényű motívummal látták el a kandelábereket, harmonizálva a Művelődési Otthon és Könyvtár épületén végigfutó fénycsővel. A parkban felállított 8 méter magas meleg fehér fényfüzérrel kivilágított fenyő igazi karácsonyi hangulatot sugároz. A tér központi elemét a szökőkutat és az előtte álló kis fákat kiemelendő a térből - hideg fehér LED-es fény világítja meg. A szökőkút körüli jégcsap-fűzér, illetve középen egy kristálytorony emeli a tér eleganciáját.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!