A körmendi képviselőtestület legutóbbi ülésén döntött arról, hogy pályázatot nyújt be az Idősek Gondozóházának korszerűsítésére. A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósul meg az új Széchenyi Terv keretében. Az önerőt nem igénylő pályázati támogatás segítségével megvalósulhat az ablakok, a padozat cseréje, a teljes akadálymentesítés, a vizes helyiségek korszerűsítése, elektromos hálózat cseréje, és számos más felújítás. A férőhelyeket is növelnék ily 6 fővel, ami 3 lakószoba építését jelenti a hozzátartozó mellékhelyiségekkel együtt. A megpályázott összeg megközelítően 85 millió forint.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!