Billeg a celldömölki kórház sorsa

A celldömölki képviselő-testület rendkívüli ülésen fogadta el azt az együttműködési szándéknyilatkozatot, amely igyekszik elébe menni az egészségügyi intézményrendszerben várható változásoknak, miszerint a celldömölki kórház is állami kézbe kerül. Bár a tulajdonosváltással a Kemenesaljai Egyesített Kórház működésében is nagy horderejű változások várhatók, az érintett felek az együttműködés sikerességében bízva igyekeznek elébe menni ezeknek a változásoknak: a kórház zökkenőmentes további működése érdekében. A megoldás a Markusovszky kórházzal való integráció lehet, különben nem marad aktív ellátás Celldömölkön.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek