Drágább lesz az élet Szentgotthárdon

Mintegy 16%-kal emelik januártól a víz- és csatornadíjakat Szentgotthárdon - erről döntött a város képviselő testülete. A nagyobb mértékű emelés fedezete lehet a közeljövőben elinduló máriaújfalui csatornázásnak. Több, mint 9%-kal nő a hulladékszolgáltatási díj is január 1-jétől. A napirendi pont tárgyalásakor elhangzott, hogy Szentgotthárdon nem vezetik be az ebadót. Változik az idegenforgalmi adó számításának módja is. Az eddig vendégéjszakánként fizetett 430.-Ft helyett jövőre a szállásdíj 4 százalékában határozták meg ezt a mértéket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek