Változnak a parkolási díjak Szombathelyen

Nemcsak a várakozási díjak, hanem a parkolóbérletek árai is nőni fognak. Több parkolónak változik az övezeti besorolása, és várhatóan az év második felétől több újabb terület is fizetőssé válik. Emelkedni fognak a pótdíjak is, ami az egy órás várakozási díj 13-szorosa, a piacon pedig 14-szerese lesz. Bevezetik az úgynevezett kombinált bérletet is. Újabb területek is fizetős parkolókká válnak majd, várhatóan az év második felétől. Több parkolóövezet besorolása változni fog. Így a Szent Márton utcai parkoló és a Malom utca piros, a Március 15. tér sárga, a Zrínyi utca pedig zöld övezet lesz elsejétől.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek