Az osztrák munkaerőpiac megnyitásával és a Nyugat-Magyarországon új álláshelyeket teremtő multinacionális cégek fejlesztéseivel nemcsak a keletről érkező munkaerő, de a hajléktalanok száma is emelkedett Győr-Moson-Sopron, Vas és Komárom-Esztergom megyében. A többnyire képzetlen, és rossz egészségi állapotban lévő embereknek kevés az esélyük az elhelyezkedésre, mégis úgy vélik, a jobb körülmények között javíthatnak az életminőségükön. A többség úgy véli, már akkor is javulnak a kilátásai, ha Ausztriában, vagy csak egy osztrák határhoz közel fekvő magyar városban tud az utcán kéregetni - számolt be a Hír TV.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!