A kőszegi uszoda sorsával kapcsolatban a közelmúltban felmerült a lehetőség, hogy a Vasi Víz Zrt. hozzájárul a kőszegi uszoda működéséhez, mert Szombathelyen ez már régóta így van. Ez azonban az időközben bekövetkezett változások miatt nem lehetséges, hiszen 2012-től már a szombathelyi uszoda működtetésében sem vesznek részt. Polgármesteri tájékoztató szerint a Vas megyei Önkormányzat két millió Ft összegű felújítási munkát végeztetett el, és ezt követőn nyílt meg ismét az uszoda –számol be a város havilapja. Kőszeg önkormányzata havonta fizeti a diákok úszásoktatásáért járó térítést. A kormány és a megyei vezetés közötti megállapodás szerint 2012. január 1-től állami fennhatóság alá kerül a Dr. Nagy László EGYMI. A város nem veszi át az uszodát, az intézmény területe nem megosztható a védettség miatt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!