A 2012-es év első Vas megyei kisbabája egy kislány lett, aki hajnali 2 óra 23 perckor érkezett meg a szombathelyi Markusovszky Kórházban. Súlya 3650 gr, a hossza pedig 50 cm. Másodikként egy fiúcska született hajnali fél 6-kor, 3450 gr-mal és 51 cm-rel látta meg a napvilágot. Mindkét gyermek természetes úton jött a világra, a babák és anyukák is kitűnő egészségnek örvendenek. Körmenden és Celldömölkön még nem született idén kisbaba, de mindkét kórházban örömteli eseménnyel számolnak a nap folyamán.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!