A szombathelyi Weöres Sándor Színház igazgatójának, Jordán Tamásnak főszereplésével készült alkotás a magyar zeneszerző utolsó 10 napját mutatja be. Az Utolsó rapszódia című filmet már láthatták a köztelevízió nézői, de a közelmúltban az Uránia Nemzeti Filmszínházban ünnepélyesen is bemutatták. Gyöngyössy Bence rendezésében Jordán Tamás mellett a főbb szerepekben látható Molnár Piroska, Söptei Andrea, Sárközi-Nagy Ilona, és Kálloy-Molnár Péter is.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!