Életveszélyes állapotban szállítottak kórházba egy 62 éves férfit, akit a zebrán ütött el egy helyi busz kedd reggel Sopronban - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel. Kálmán Gabriella tájékoztatása szerint a férfi a piros jelzés ellenére lépett az úttestre; sérülései olyan súlyosak, hogy várhatóan átszállítják Sopronból Győrbe, a Petz Aladár Megyei Oktató Kórházba. (Forrás: MTI)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!