Az első jelentésekkel szemben nem gázpalack, hanem szivárgó gáz robbant fel kedden kora délután egy győri családi ház melléképültében - tájékoztatta a megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-t. A helyiségben tartózkodó kilencven év körüli asszonyt, aki a feltételezések szerint nem sokkal korábban cserélt gázpalackot, könnyebb sérülésekkel szállították a mentők a Petz Aladár Megyei Oktató Kórházba - mondta el Kálmán Gabriella. Az MTI helyszínről származó információja szerint a robbanás ereje a nyári konyha ajtaját, ablakét tokostul tépte ki helyéből, az épület többi részében azonban nem okozott kárt. (Forrás: MTI)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!