Hivatalosan is beiktatták a megbízott, új celli rendőrkapitányt. Ünnepi állománygyűlés keretében búcsúztak a nyugállományba vonuló Kovács József alezredestől kedden, Celldömölkön, aki 2003-tól irányította a rendőrség munkáját. Egyben hivatalosan is megkapta megbízását Palkó Andrea alezredes, a kemenesaljai város új rendőrkapitánya, aki ezt megelőzően a Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztályát vezette.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!