Úgy tűnik, a szerdai nappal nem állt meg a forint mélyrepülése: csütörtök reggel már a 322-es szintnél kopogtatott a magyar fizetőeszköz. - olvashatjuk a nol.hu-n. A csütörtök reggeli kereskedésben folytatódott a gyengélkedése, az euróval szemben új történelmi mélypontot ütött meg, éppen csak, hogy nem érte el a 322-es szintet. A frankért mindeközben 264 forintot kell fizetni a bankközi devizapiacon. A dollár 248.95-nél jár. A szerdai kereskedéshez képest az elemzők szerint az a különbség, hogy ma a nemzetközi befektetői hangulat kevéssé kedvező, legalábbis a vezető tőzsdék mutatóiból ez derül ki – ezidáig mindenhol mérsékelt csökkenéssel kezdtek a kereskedések. A nemzetközi devizapiacok is érződik a lanyha hangulat: a dollár tegnap erősödött az euróval szemben, a jegyzés már az 1,30-as szint alá süllyedtek. (Forrás: nol.hu)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!