A jövőben kéthetente interaktív beszélgetésre várják a nézőket a szombathelyi Weöres Sándor Színház színészei. A tavaszi évad első vendége: Jordán Tamás lesz. A jó hangulatú, kötetlen beszélgetéssorozat azzal a céllal indul, hogy egy színházi társalgó légkörét vigyék közelebb a helyiekhez. Január 25-től kéthetente szerdánként 17 órától 18 óráig a Weöres Sándor Színház két művésze beszélget egymással önmagáról, próbákról, előadásokról, az évadról a színházról. A beszélgetéseket az interaktivitás jegyében tervezik. A Színházszerda nézői előre is feltehetik kérdéseiket a kavezo_KUKAC_kavekaland_PONT_hu e-mail címen vagy a kávézó facebook-oldalán.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!