Rászoruló család fűthet a Fő téri karácsonyfával

Az ünnepek alatt Szombathely Fő terét díszítő fenyőt az önkormányzat, az elmúlt évekhez hasonlóan felajánlásként kapta a város egyik lakójától. A fát Vízkereszt elmúltával elszállították a városközpontból, feldarabolását követően idén is egy, az önkormányzat által kiválasztott rászoruló család kapja meg. A kétgyermekes család meglehetősen rossz körülmények között él, az adomány fával több hétig is fűthetek majd - tudtuk meg Szele Györgyi igazgatási osztályvezetőtől.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek