Megjelent az influenza vírus – Vasból még nem jelentettek megbetegedést. Az év első hetében kétszer annyian fordultak orvoshoz influenzaszerű tünetekkel, mint egy héttel korábban. Egy beteg szervezetében pedig kimutatták az influenzavírust - olvasható az Országos Epidemiológiai Központ honlapján közzétett legfrissebb jelentésben. Az ország egész területén emelkedett az influenzaszerű megbetegedések gyakorisága az előző héthez képest, a legtöbbet Pest megye és a főváros mellett Vas megyében regisztrálták. Influenzaszerű megbetegedések halmozódásáról az első naptári héten azonban nem érkezett jelentés.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!