Jogerősen hat év fegyházbüntetésre ítélte csütörtökön a Győri Ítélőtábla azt a férfit, aki dühében gyújtogatott 2010 augusztusában, egy körmendi sorházban. A vádlott a tárgyaláson azt mondta, megbánta, amit tett, a legrosszabb megoldást választotta, amikor így akart leszámolni szomszédjaival. Megemlítette ugyanakkor: beköltözése óta zaklatták őt a házban lakók. A férfi ügyvédje megjegyezte, a tűzeset idején is nyomozott a rendőrség a férfi lakásába történt betörés miatt, amelynek kapcsán felvetődött: esetleg valamelyik szomszéd volt az elkövető.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!