Egy próbaidős rendőr okozott és szenvedett balesetet péntek éjszaka a Győr-Moson-Sopron megyei Beled községben. A 21 éves fiatalembert súlyos, életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba. A férfi - aki a körmendi rendőrszakiskola diákja és a győri rendőrkapitányság próbaidős járőre - autójával eddig ismeretlen okból lesodródott az útról, és egy ház kerítésének ütközött. Sokkos állapotban kiszállt az autóból, és gyalog indult el a 86-os főúton, hogy segítséget kérjen. Egy szabályosan közlekedő litván kamion elütötte. A baleset következtében koponya-, medence- és lábszárcsonttörést szenvedett. A próbaidős rendőr a baleset idején nem volt szolgálatban. Az által vezetett kocsi 18 és 20 éves utasa is megsérült, egyikük orrcsonttörést, másikuk könnyű sérülést szenvedett. (MTI)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!