Akadálymentesítették az állategészségügyi intézet sárvári hivatalát. Az irodát Harangozó Bertalan kormánymegbízott avatta fel. A rászorulók társadalomban való akadálymentes életének, mozgásának, boldogulásának elősegítése és az ügyfélbarát közigazgatás jegyében történt meg az akadálymentesítés. A beruházást az Új Széchenyi Terv segítségével, vissza nem térítendő támogatásból valósították meg, mintegy ötvenmillió forintból. Az infokommunikációs akadálymentesítés keretében a telekommunikációs és információs rendszert úgy alakították ki, hogy azt bármilyen típusú fogyatékossággal élő személy is használhassa. Az akadálymentesítéssel a parkolás is komfortosabbá vált.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!