Egy belügyminiszteri rendelet nyomán 6 másik Vas megyei várossal együtt 13 milliós támogatást kapott hiteltörlesztésre Szentgotthárd - írja a gotthardtv.hu. A belügyminisztérium még a múlt év végén határozott arról, hogy 7 milliárd forintot különít el a helyi önkormányzatok rövid lejáratú hiteleinek törlesztésére. A támogatásra azok az önkormányzatok pályázhattak, amelyek harmadik negyedéves mérlegjelentésében 20 millió és 2 milliárd forint közötti hitelösszeg mutatkozott. Szentgotthárd hitelállománya jelenleg 275 millió forint.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!