Vas megyében lévő elfelejtett, gondozatlan források megtisztítása hordaléktól, avartól, hulladéktól, valamint a vízfolyások környezetének megtisztítása a célja a Vas Megyei Önkéntes Centrum soron következő megmozdulásának. Február 25-én várnak majd minden segíteni akarót, a programra a hónap végéig jelentkezhetnek magánszemélyek, intézmények, egyesületek. Az Önkéntes Centrum arra is várja az ötleteket, hogy hol végezzenek forrástisztítást. Márciusban is lesz lehetőség az önkéntes munkára, akkor a Vas megyei futballpályák környezetének rendbetétele, illetve a hónap végén őshonos fák ültetése, valamint történelmi emlékhelyek rendbetétele lesz a program.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!