Átépítik a sárvári tűzoltó laktanyát – de már az államé lesz. Állománygyűlést tartottak a közelmúltban a sárvári tűzoltó laktanyában abból az alkalomból, hogy a sárvári önkormányzati tűzoltóság is része lett az új állami katasztrófavédelmi rendszernek. Az új törvény három hónapos átállási időt ad, amely alatt rendezni lehet minden felmerülő kérdést. Az már biztos, hogy a felújítás előtt lévő sárvári laktanya csak az átépítés után vált majd tulajdonost. A Simon-Júdás Vásár szervezését végző tűzoltósági alapítvány jövőbeni vásári közreműködése még nem tisztázott.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!