Idén február 18-án rendezik meg a város jótékonyság estjét a GotthArt Hotel Mirror termében. Arról, hogy az est bevételéből milyen célt támogassanak a bálozók, szavazni lehetett. Így a lehetőségek között szerepelt a Hársas tó környezetének továbbfejlesztése, a Szentgotthárdi Mentőállomás eszközparkjának bővítése, a Színház technikai és tárgyi feltételeinek javítása, a szentgotthárdi tűzkárosultak megsegítése. A szavazás múlt év decemberében lezárult, eredményes szerint az est bevételével a Szentgotthárdi Mentőállomás eszközparkjának bővítését támogatják a résztvevők.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!