Szombaton este, egy szombathelyi nő értesítette a rendőrséget, miszerint Bem József utcai lakásába egy férfi megtévesztéssel bejutott, s amikor onnan távozott, akkor vette észre, hogy eltűnt 100 ezer forintnyi készpénze – tájékoztatott a vasi rendőrség. Mint kiderült, este hat óra után az ismeretlen személy - magát rendőrnek kiadva - jutott be a lakásba, majd bankjegyek sorszámainak felírása ürügyén a sértett által átadott 100 ezer forinttal együtt távozott.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!