Szombaton későn este egy férfi azzal hívta fel a rendőrséget, hogy a szombathelyi Sas utcában egy álló személygépkocsinak hajtott egy Mercedes, majd az ismeretlen személy adatai hátrahagyása és megállás nélkül továbbhajtott. A rendőrség a bejelentés után nem sokkal a Thököly utcából előállított egy büki hölgyet, aki a cselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható. A vérvétel után az orvos a jegyzőkönyvben a súlyosan ittas rovatot jelölte meg. Ittas járművezetés és baleset okozása miatt a nőtől még az éjszaka bevonták a vezetői engedélyét, egyben büntetőeljárást kezdeményeztek ellene.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!