Februárban tartják Szombathelyen a Vas megyében születtem elnevezésű megyei népzenei együttesek találkozóját. A szervezők január 31-ig várják a jelentkező énekesek, zenekarok nevezését. A találkozó február 17-én lesz a Megyei Művelődési Központban, ahol nem csak a magyar népzenét játszó, hanem nemzetiségi előadók is helyet kapnak. A program zárásaként pedig majd egy közös zenélésre és táncházra várják a résztvevőket és érdeklődőket.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!