A napokban több közlekedési baleset is volt Vas megyében. Ezek leginkább az ilyenkor kritikusnak számító hajnali, és reggeli órákban történtek. A Vas Megyei Rendőrkapitányság felhívása szerint a téli hónapok alatt a közlekedőktől fokozott óvatosságot és nagyfokú körültekintést igényelnek a közlekedési feltételek, hiszen haladásuk során az útviszonyok méterről méterre változhatnak. A balesetek sok esetben amiatt vannak, mert a gépjárművezetők nem alkalmazkodnak a megváltozott időjárási és útviszonyokhoz.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!