Több mint háromszázan jelentkeztek szakdolgozatvédésre Szombathelyen a Savaria Egyetemi Központban, az államvizsgák pénteken fejeződtek be. Azok, akik januárban sikeresen védték meg szakdolgozatukat és tették le az államvizsgát, március 10-én vehetik át diplomájukat majd az AGORA Művelődés és Sportházban. A következő félév február 6-án kezdődik, amivel együtt két új képzést is indítanak a vasi megyeszékhelyen. A Nyugat Magyarországi Egyetem kínálatában így már Szombathelyen is választhatják a hallgatók a munkahelyi egészségfejlesztés, valamint az életmódtanácsadó és terapeuta szakot is.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!