A szakképzést segítő együttműködési megállapodást kötött az Opel Szentgotthárd Kft. a Rába-parti város III. Béla Szakképző Iskoljával és bevonták együttműködő partnerként a Vasi Területi Integrált Szakképző Központot is - tájékoztatta Légrádi Edit, a szentgotthárdi Opel gyár szóvivője az MTI-t. A megállapodás alapján az iskola tanulói is használhatják majd azt a jelenleg még kialakítás alatt lévő oktatási központot, amelyet a gyár területén hoznak létre, és amely elsősorban az Opel munkatársainak elméleti és gyakorlati továbbképzését szolgálja. Solt Tamás, az Opel gyár igazgatója az együttműködési megállapodás aláírásakor a közlemény szerint hangsúlyozta: az Opel természetesen saját munkaerő utánpótlását is segíteni kívánja azzal, hogy az eddigi jó kapcsolatra alapozva még magasabb szintre kívánja emelni együttműködését a helyi szakképző intézményekkel.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!