1999-ben a gazdasági nehézségekre hivatkozva zárta be kapuit a kemenesaljai város mozija. Azóta időnként sikerfilmeket, és nagyobb jelentőségű filmeket vetítettek a város Művelődési Központjának színháztermében. Most azonban elkészült az a 80 millió forintos beruházás, amelynek köszönhetően egy korszerű kamaraterem várja a filmek szerelmeseit. Az ünnepélyes átadás február 23-án lesz, majd utána már birtokba is vehetik a mozit a celliek – mondta el Pálné Horváth Mária igazgató.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!