Kőszeg képviselő-testülete novemberben tárgyalt és határozott a forgalmi rend megváltoztatásáról úgy, hogy forgalomtechnikai szakember javaslatát is figyelembe vette. Múlt héten kikerültek a táblák, átalakult a belváros forgalmi rendje. Kőszegen ez ellen tiltakoznak. Aláírásokat gyűjtenek benzinkutaknál, boltokban. Kiss Péter városfejlesztési bizottsági elnökkel kapcsolatban azt emlegetik: önös érdekből terjesztette be a változásokat, hogy lakása előtt kisebb legyen a forgalom. Az elnök tagadta a felvetéseket.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!