Az „Országos Véradó Nap” alkalmából az idei évben is önzetlen segítőkészségükről tettek tanúbizonyságot a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság dolgozói a február 9-én és 10-én megszervezett véradáson, mely öt helyszínen történt a Magyar Vöröskereszt Vas Megyei Szervezete és a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság közös szervezésében. A véradáson a rendőrök mellett a Falco KC és a Fortress Lami-Véd kosárlabdázói, valamint szurkolótáborainak tagjai is részt vettek. A Főkapitányság állományából 196-an, míg a Körmendi Rendészeti Szakközépiskola képviseletében 11-en vettek részt a véradásban. Közülük 34-en első alkalommal. A kosárlabdacsapatok közül a körmendi Fortress Lami-Véd képviseletében megjelentek „arattak győzelmet”.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!