Fotók a természetről Kőszegen.

A Bechtold István Természetvédelmi Látogatóközpontban 2011. legszebb természetfotóiból nyílt kiállítás. Havas Márta, az Őrségi Nemzeti Park munkatársa nyitotta meg a kiállítást, akinek szenvedélye a természetfotózás, és akinek képeit most először láthatja a nagyközönség. Ez már a hatodik természetfotó kiállítás Kőszegen. Eddig 234 pályázó 5309 fotóval nevezett, a zsűri ebből választotta ki a legszebbeket, bizonyítva: a természet páratlan csodái között élünk, és a magyar természetfotósok akiknek színe-java évről évre részt vesz a pályázaton, napjainkban is a világ élvonalába tartoznak.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek