Baleset miatt teljes szélességében lezárták a 87-es számú főutat Kőszeg határában, az úton két autó ütközött, a karambolban többen könnyebben megsérültek - közölte a rendőrség hétfő reggel az MTI-vel. A baleset a Kethelyi utca kereszteződésétől mintegy 150 méterre történt, a helyszínelés és a műszaki mentés jelenleg is tart, a forgalmat a Rőti-völgyi út irányába terelik - tájékoztatott Leibinger Eszter, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. A mentőszolgálat ügyeletén elmondták, hogy a baleset helyszínéről három embert szállítottak a szombathelyi Markusovszky Kórházba, az elsődleges vizsgálatok szerint valamennyien könnyebb sérüléseket szenvedtek.
(Forrás: MTI)Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!