Még vasárnap délután hajtott bele Szombathelyen a Zanati úton, az ott folyó munkák miatt kihelyezett kordonba egy sofőr, majd nekiment és kidöntötte a jelzőlámpát és végül a Sas utcába bekanyarodva állt meg. A baleset során személyi sérülés nem történt. A férfivel szemben a helyszínen alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott, ezért a rendőrök a sofőrt előállították, vezetői engedélyét pedig a helyszínen elvették. Az ügyben a Szombathelyi Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!