Október 5-én kezdődött a Nyugat Magyarországi Egyetem C épületének és kollégiumának a felújítása. A beruházásnak február 28-ig kellene elkészülnie, de az elmúlt hetek hideg, csapadékos időjárásában a külső munkákkal nem tudnak haladni. A hátralévő vakolási és színezési feladatok miatt a kivitelező hosszabbítási kérelmet adott be. A felújítás körülbelül 70%-a már elkészült, és eddig mind a diákok és tanárok, mind pedig a munkások rugalmasságának köszönhetően, az építkezés nem okozott fennakadást sem a tanításban sem a kollégium életében. Tóth Péter projektmanager rádiónknak elmondta, amit jobbra fordul az idő, onnantól egy hónapon belül végeznek a munkákkal.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!