Holnap reggeltől részleges látogatási tilalmat vezetnek be a szombathelyi Markusovszky kórházban. Az influenzaszerű megbetegedések száma ugyanis az ÁNTSZ tájékoztatása szerint elérte azt a küszöbértéket, ahol ezt a lépést meg kell tenni. Első körben csak azokon az osztályokon vezetik be a látogatási tilalmat, ahol a betegek különösen fogékonyak a felső légút megbetegedésekre, ilyen többek között a hematológia, onkológia vagy a szülészeti- és gyermekosztály. A látogatási tilalom időtartama annak lecsengésétől függ, lehet egy vagy akár több hét is, ez minden évben változó.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!